Dzisiaj jest: 27.11.2021, imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Ogłoszenie:

WECKER - Iniekcje geopolimerowe, podnoszenia posadzek i fundamentów

dodano: 2021.10.28 ważne do: 2022.01.26 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Bezpieczne metody podnoszenia posadzek oraz wzmacniania fundamentów to domena firmy Wecker. Przedsiębiorstwo ma duże znaczenie w zakresie geoinżynierii, czyli iniekcje geopolimerowe zrealizuje sprawnie. Sprawdzają się one w trakcie takich zadań jak: podbicie posadzki, wzmocnienie gruntu, wzmacnianie posadzek, ustabilizowanie fundamentów, bądź uzupełnienie pustek. Usługi te mogą być wykonywane w domach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, a także w obiektach przemysłowych.

Rekomendacje zleceniodawców, dla których zaprezentowana firma przeprowadziła usługę jaką jest przykładowo stabilizacja posadzek zachęcają do tego, żeby zdecydować się na współpracę. Jeżeli więc ktoś zmaga się z problemem takim jak zapadnięta posadzka, to zgłaszając się do tych ekspertów wie, że podjął odpowiednią decyzję. Większość projektów zrealizowana jest prędko, w max dwa dni robocze. Prace nad problemem takim jak osiadająca posadzka mogą zostać wykonane również wówczas, gdy gdzieś położono ogrzewanie podłogowe.

WECKER - Iniekcje geopolimerowe, podnoszenia posadzek i fundamentów
Wecker Mariusz Budzik
ul. Kościuszki 42 lok. 17
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 622 283 32 41
tel. +48 576 456 941
kontakt@wecker.pl
https://wecker.pl
Kontakt
Wecker Mariusz Budzik
woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://wecker.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.