Dzisiaj jest: 20.10.2021, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Ogłoszenie:

Nietuzinkowe podziękowania dla gości weselnych

dodano: 2021.09.16 ważne do: 2021.12.15 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Oryginalne podarunki dla gości uczestniczących w weselu są wykonywane w pracowni artystycznej Decoris. Można je zamawiać pojedynczo lub z pozostałymi elementami jakimi są winietki, księgi gości bądź zawieszki na alkohol. Klienci zdecydowani są na zamawianie takich produktów właśnie w tym miejscu przede wszystkim dlatego, że dostępne podziekowania dla gosci weselnych mogą występować w wersji spersonalizowanej.

Mogą to być: zdobione butle z alkoholem, gustownie spakowane mydełka, zapachowe świeczki, roślinki w szklanych ozdobach, słoiczki z miodem, dekoracyjnie spakowane szampany, słodkości z wróżbą, brokatowe butelki oraz dużo pozostałych. Do wszystkich podziękowań mogą być dołączone personalizowane dedykacje ze wstążkami. To ukazuje, że niezależnie od tego, w jakim wesele jest klimacie, każdy może dostosować również dopasowane tematyką podziękowania. Podarunki dla gości weselnych z pracowni Decoris rzeczywiście wyróżniają się na tle innych.
Kontakt
Decoris
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.